Torty i Candy BarTORTY

Oferujemy torty na różne okazje: rocznice, urodziny, komunie, chrzciny, wesela i inne uroczystości. 

Do każdego zamówienia staramy się podejść indywidualnie, spełniając wszelkie oczekiwania, aby końcowy efekt zarówno wizualny jak i smakowy był jak na najwyższym poziomie.
Ciągle podążamy za nowymi trendami, jesteśmy otwarci na propozycje ze strony klientów (można przesłać do nas zdjęcie wymarzonego tortu, a my postaramy się zrealizować zamówienie).

Bazą naszych tortów jest:
- delikatny i puszysty biszkopt o smaku waniliowym lub kakaowym,
- śmietankowy lub czekoladowy krem,
- świeże owoce.

Istnieje możliwość kompozycji smaków, np. Pina Colada oraz realizacja indywidualnego smaku.
W naszej ofercie głównie znajdują się torty w stylu rustykalnym „naked”- zdobione świeżymi kwiatami i owocami, torty dekorowane kremem śmietankowym, torty z tęczowym wnętrzem itp.
Ceny uzależnione są od wielkości i dekoracji. Występują w przedziale 35-55zł/kg.


Oferta Tortów Weselnych

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie; dekoracja, wielkość, jak i smak zależy od preferencji klienta. 

Cena uzależniona jest od dekoracji i ilości pięter, ustalana jest indywidualnie w zależności od typu zamówienia. Orientacyjny koszt to 55,00zł/kg.

Według życzenia wykonujemy torty próbne w cenie ok. 65,00zł.
Oferta Słodkiego Stołu – Candy Bar

Zajmujemy się również realizacją słodkich bufetów na różne uroczystości, np. wesela, chrzciny, baby shower. Staramy się spełnić indywidualne oczekiwania klientów, dokładając wszelkich starań do jakości zarówno produktów, jak i wykonania. 

Ilość i rodzaj słodyczy, a także kolorystykę wystroju dopasowujemy do Państwa potrzeb. Oprócz ciast i ciasteczek oferujemy m.in. babeczki, pralinki, bezy, desery. Wszystkie nasze słodycze robione są ręcznie, używając naturalnych składników.

Część naszych produktów można znaleźć w poszczególnych kategoriach wypieków:

Swoje oczekiwania można składać do nas telefonicznie lub wysyłając wiadomość, a my postaramy się stworzyć indywidulną ofertę.Nie wykonujemy wypieków z masą cukrową i bezglutenowych.

Komentarze